Commanderij College
Zoeken


Geslaagd na het tweede tijdvak

Locatie havo/vwo

Gymnasium

Economie en Maatschappij Jarno van Outvorst BOEKEL
Natuur en Gezondheid Mary Nguyen EINDHOVEN


Atheneum

Economie en Maatschappij Teun van Hoof GEMERT
Economie en Maatschappij Numana Malhi GEMERT
Economie en Maatschappij Michelle Marjanovic GEMERT
Natuur en Gezondheid Margot Schoone GEMERT
Natuur en Gezondheid Joost van Aken LIESHOUT
Natuur en Techniek Harm Goossens GEMERT

Havo

Cultuur en Maatschappij Jordi van der Kuijlen BEEK EN DONK
Economie en Maatschappij Nathalie van Boerdonk BEEK EN DONK
Economie en Maatschappij Dana van Lieshout BEEK EN DONK
Economie en Maatschappij Fadumo Hassan Haji GEMERT
Economie en Maatschappij Roy Hazenveld GEMERT
Economie en Maatschappij Jordi Rooijakkers GEMERT
Economie en Maatschappij Marieke Verbakel GEMERT
Economie en Maatschappij Femke van de Laar HANDEL
Economie en Maatschappij Emma van Aken LIESHOUT
Economie en Maatschappij Daniëlle Mellaart LIESHOUT
Natuur en Gezondheid Tijmen Habraken AARLE-RIXTEL
Natuur en Gezondheid Carmen Donkers BOEKEL
Natuur en Gezondheid Janne van der Hoff DE RIPS
Natuur en Gezondheid Loes Vos ELSENDORP
Natuur en Gezondheid Anouk van Eert VENHORST
Natuur en Techniek Mitchell Vermeulen GEMERT


Locatie vmbo Gemert

Basisberoepsgerichte leerweg

Techniek metaal Luuk Horijon BOEKEL
Techniek metaal Patryk Wieczorek GEMERT
Techniek metaal Jari van Uden LIESHOUT


Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel & Adm. breed Sarah Peeters GEMERT
Handel & Adm. breed Jarno van Hintum VENHORST
Landbouw breed Jesse van den Berg BAKEL
Landbouw breed Bonita van Stiphout BEEK EN DONK
Techniek bouw Luuk Goossens DE MORTEL
Techniek bouw Bart van den Broek LIESHOUT
Techniek elektro Daan van der Pas BEEK EN DONK
Techniek elektro Bram Jansen GEMERT
Techniek metaal Bas Waijers GEMERT
Techniek metaal Jeroen van Haandel VENHORST
Zorg & Welzijn breed Tanisha Migchels AARLE-RIXTEL
Zorg & Welzijn breed Ilya Penninx BEEK EN DONK
Zorg & Welzijn breed Amira Salah BOEKEL
Zorg & Welzijn breed Fatima Saeed Omar GEMERT


Gemengde leerweg


Techniek breed Stef van Bussel DE MORTEL
Techniek breed Tim Bekkers HANDEL

Theoretische leerweg

Economie Wedat Elibol BEEK EN DONK
Economie Mickey van der Cruijsen BOEKEL
Economie Julian van Osch BOEKEL
Economie Luuk van den Eijnde GEMERT
Economie Dorian Swider GEMERT
Zorg & Welzijn Kelly Hendriks GEMERT
Zorg & Welzijn Bibi Snijders GEMERT

 


Alsnog Cum Laude geslaagd na het 2e tijdvak:
basisberoepsgerichte leerweg: Mariëlle Donkers uit Gemert; Mardia Imankarijo uit Erp.
gemengde leerweg: Jolijn van Schijndel uit Erp.


Locatie vmbo Laarbeek

Kaderberoepsgerichte leerweg

Dienstverlening & Commercie Desmond Ketelaars BEEK EN DONK
Dienstverlening & Commercie Anne van de Laar BEEK EN DONK
Dienstverlening & Commercie Philip Klok HELMOND
Dienstverlening & Commercie Bjorn van den Heuvel MARIAHOUT
Dienstverlening & Commercie Stef van Rooij MARIAHOUT